W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią
ul. Sądowa 3
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 386-78-00

NIP Sądu: 558 186 25 78
REGON Sądu: 000321454-00050

Kontakt

Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią
ul. Sądowa 3
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 386-78-00

NIP Sądu: 558 186 25 78
REGON Sądu: 000321454-00050

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II W 199/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 11:45
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 118/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 11:40
Skład Anna Magdalena Taraszkiewicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 462/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 11:30
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 121/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 11:00
Skład Anna Magdalena Taraszkiewicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I Ns 220/18
Data 23.10.2019
Czas trwania 11:00
Skład Agata Anna Borucka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 309/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:30
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Kp 309/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:30
Skład Radosław Trzeciak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I C 711/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:30
Skład Agata Anna Borucka
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 117/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:20
Skład Anna Magdalena Taraszkiewicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Ko 900/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Ko 910/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Ko 899/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Ko 893/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Ko 902/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Ko 913/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Ko 757/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 570/18
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Ko 686/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Kop 16/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Ko 742/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 10:00
Skład Bartosz Łapiński