W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią
ul. Sądowa 3
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 386-78-00

NIP Sądu: 953 110 09 05
REGON Sądu: 000321454-00050
Kontakt
Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią
ul. Sądowa 3
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 386-78-00

NIP Sądu: 953 110 09 05
REGON Sądu: 000321454-00050

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 112

Sygnatura II K 309/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:30

Skład Renata Kowalska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Sygnatura II Kp 309/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:30

Skład Radosław Trzeciak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 108

Sygnatura I C 711/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:30

Skład Agata Anna Borucka

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura III RC 117/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:20

Skład Anna Magdalena Taraszkiewicz

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Ko 900/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Ko 910/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Ko 899/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Ko 893/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Ko 902/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Ko 913/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Ko 757/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 112

Sygnatura II K 570/18

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Renata Kowalska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Ko 686/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Kop 16/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II Ko 742/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 10:00

Skład Bartosz Łapiński

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura III RC 100/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 09:40

Skład Anna Magdalena Taraszkiewicz

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 112

Sygnatura II K 162/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 09:40

Skład Renata Kowalska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 112

Sygnatura II K 427/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 09:30

Skład Renata Kowalska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Sygnatura II Ko 976/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 09:30

Skład Radosław Trzeciak

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura III RC 123/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 09:00

Skład Anna Magdalena Taraszkiewicz

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 112

Sygnatura II K 568/18

Data 23.10.2019

Czas trwania 09:00

Skład Renata Kowalska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Sygnatura II Kp 305/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 09:00

Skład Radosław Trzeciak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 108

Sygnatura I C 654/19

Data 23.10.2019

Czas trwania 09:00

Skład Agata Anna Borucka

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 108

Sygnatura I Ns 269/19

Data 22.10.2019

Czas trwania 14:30

Skład Małgorzata Łosoś

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 113

Sygnatura II W 420/18

Data 22.10.2019

Czas trwania 14:15

Skład Bartosz Łapiński