W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią
ul. Sądowa 3
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 386-78-00

NIP Sądu: 558 186 25 78
REGON Sądu: 000321454-00050

Kontakt

Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią
ul. Sądowa 3
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 386-78-00

NIP Sądu: 558 186 25 78
REGON Sądu: 000321454-00050

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 100/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 09:40
Skład Anna Magdalena Taraszkiewicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 162/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 09:40
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 427/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 09:30
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Ko 976/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 09:30
Skład Radosław Trzeciak
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura III RC 123/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 09:00
Skład Anna Magdalena Taraszkiewicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 112
Sygnatura II K 568/18
Data 23.10.2019
Czas trwania 09:00
Skład Renata Kowalska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Sygnatura II Kp 305/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 09:00
Skład Radosław Trzeciak
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I C 654/19
Data 23.10.2019
Czas trwania 09:00
Skład Agata Anna Borucka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I Ns 269/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 14:30
Skład Małgorzata Łosoś
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II W 420/18
Data 22.10.2019
Czas trwania 14:15
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II Kp 301/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 14:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II W 153/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 13:30
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I C 7/18
Data 22.10.2019
Czas trwania 13:30
Skład Małgorzata Łosoś
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II K 332/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 13:00
Skład Bartosz Łapiński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura I Ns 132/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 13:00
Skład Paweł Nowacki
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I C 569/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 13:00
Skład Małgorzata Łosoś
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura I Ns 289/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 12:20
Skład Paweł Nowacki
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 24
Sygnatura I C 700/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 12:00
Skład Paweł Nowacki
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 108
Sygnatura I C 489/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 12:00
Skład Małgorzata Łosoś
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 113
Sygnatura II W 283/19
Data 22.10.2019
Czas trwania 11:45
Skład Bartosz Łapiński